Вантажний вагон як об'єкт фінансової діяльності

Модернізація гальмівного обладнання від ТОВ "НОВОТРЕЙН"

Будь-яке підприємство має в основі своєї діяльності принципи економічного обґрунтування та доцільності. Вантажний вагон для підприємства, що займається залізничними перевезеннями, є одним із основних об'єктів фінансової діяльності.

На мережі залізниць України розукомплектування гальмівного обладнання вагонів носить масовий характер, що створює загрозу безпеці руху, збереження рухомого складу та вантажів, що перевозяться, а також до невиправданих простоїв вагонів та додаткових витрат.

Розобладнання вантажного вагона призводить до виведення його з робочого парку на тривалий час:

  • час витрачається на передислокацію його на станцію, де є атестована ремонтна база, постановка «з» та «на» ремонтні позиції;
  • час, витрачений безпосередньо на ремонт вагона.

Компанія ТОВ "НОВОТРЕЙН" пропонує для Вас організувати виконання модернізації гальмівного обладнання від крадіжки шляхом встановлення спеціальних запірних пристроїв для кріплення головної та магістральної частин та їх кришок. Встановлення пристроїв можливе в місцях завантаження або вивантаження вагонів і не вимагає подачі вагонів на ремонтні шляхи, що виключає додаткові простої та витрати на маневрову роботу.

Виконавши цю операцію, для своїх вагонів, ви витратите незначну кількість часу та коштів, але збережіть у цілісності та збереженні вагон, вантажі, що перевозяться, і людські життя.

Зворотній зв'язок

Давайте співпрацювати!

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб обговорити деталі співпраці

×

Давайте співпрацювати!

Залиште свої контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб обговорити деталі

×

Повідомлення успішно відправлено

Ми зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб обговорити деталі
ОК