Розбірка вагонів

Технологія безпечного розбирання вагона в металобрухт

Представляємо вам новий сервіс від Novotrain – розбирання вагона в металобрухт. Ви отримаєте скрупульозний підхід з боку наших спеціалістів, найважливішою складовою якого є технологія безпечного розбирання вагона в металобрухт. Виконуємо роботи без завдання шкоди навколишнім, устаткуванню та ремонтопридатним деталям вагона. Формуємо обмінний фонд, який можна використовуватиме ремонту інших вагонів.

Не кожне підприємство може якісно надавати подібну послугу, для виконання таких робіт потрібні знання технологій, наявність працівників, обладнання: кран, майданчик на якому можливо це здійснити. Novotrain має все для цього необхідне та додатково до порізки вагона входить також послуга з оформлення та підписання актів про зняття деталей, придатних для повторного використання, всіма службами. Нашими перевагами є надійне виконання роботи у найкоротші терміни та відмінна вартість робіт.

У вас вагон під утилізацію? Чи не знаєте, як це реалізувати максимально зручно для себе? Звертайтесь до нас, професійна команда Novotrain зробить все швидко, надійно, екологічно та доступно.

Зворотній зв'язок

Розбірка вагонів

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб обговорити деталі співпраці

×

Давайте співпрацювати!

Залиште свої контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб обговорити деталі

×

Повідомлення успішно відправлено

Ми зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб обговорити деталі
ОК