Модернізація вагонів

Усі роботи з модернізації вагонів виконуються з використанням сучасного парку виробничого обладнання

Компанія ТОВ "НОВОТРЕЙН" пропонує для Вас організувати виконання модернізації гальмівного обладнання від крадіжки шляхом встановлення спеціальних запірних пристроїв для кріплення головної та магістральної частин та їх кришок. Встановлення пристроїв можливе в місцях завантаження або вивантаження вагонів і не вимагає подачі вагонів на ремонтні шляхи, що виключає додаткові простої та витрати на маневрову роботу.

Виконавши таку операцію, для своїх вагонів, ви витратите незначну кількість часу та коштів та збережете вагони, вантажі, що перевозяться, і, що саме головне, людські життя.

Старіння парку вантажних вагонів неминуче призводить до того, що його техніко-експлуатаційні характеристики не влаштовують клієнтів ні за вантажопідйомністю, ні за швидкістю доставки. У зв'язку з цим дедалі більшої актуальності набуває модернізація рухомого складу.

Наша компанія здійснює удосконалення вагонів на базі традиційних конструкцій (напіввагонів, вагонів-цистерн, платформ для перевезення контейнерів). У співпраці з інжиніринговими центрами та проектними інститутами підприємством розробляється технічна документація для створення перспективних інноваційних вагонів. На основі документації проводиться переобладнання різних моделей з метою:

  • покращення експлуатаційних показників;
  • зменшення трудовитрат та часу простою під час вантажно-розвантажувальних операцій;
  • підвищення надійності та довговічності;
  • збільшення споживчої вартості;
  • зменшення витрат на ремонт та технічне обслуговування.

Зворотній зв'язок

Модернізація вагонів

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб обговорити деталі співпраці

×

Давайте співпрацювати!

Залиште свої контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб обговорити деталі

×

Повідомлення успішно відправлено

Ми зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб обговорити деталі
ОК