Про компанію

ТОВ "НОВОТРЕЙН"

Ми здійснюємо організацію планових видів ремонту вантажних вагонів. Якісне виконання яких у сукупності із своєчасним технічним обслуговуванням вагонів підвищує їхню надійність, виключає непродуктивні простої та зменшує експлуатаційні витрати.

Надання повної документальної інформації про надані послуги; детальний, пономірний облік запасних частин та матеріалів; відкрита цінова політика; пряме постачання запасних частин для ремонту вагонів від виробників.

Забезпечуємо якість послуг, уважне ставлення до потреб клієнтів, високий показник безвідмовної роботи та зацікавленість у зміцненні ділових зв'язків забезпечують взаємовигідну співпрацю на довгостроковій основі з найширшим колом партнерів.

Наша компанія є справжньою командою співробітників з великим досвідом роботи на залізниці. Ми проаналізували всі тонкощі організації ремонту, а також усі плюси та мінуси "старої системи" на залізниці, тому ми ясно розуміємо ті складнощі, з якими може зіткнутися саме ваша компанія при утриманні парку вантажних вагонів у справному стані. Якою б діяльністю наша компанія не займалася, ми повністю відкриті для свого клієнта та всі дії прозорі. Кожен співробітник є унікальним і є спеціалістом своєї справи. Усі ми мотивовані та націлені на результат.

Зворотній зв'язок

Давайте співпрацювати!

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб обговорити деталі співпраці

×

Давайте співпрацювати!

Залиште свої контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб обговорити деталі

×

Повідомлення успішно відправлено

Ми зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб обговорити деталі
ОК